راه حل های بازاریابی دیجیتال

به زبان های انگلیسی فارسی و ترکی استانبولی

SERVICES

خدمات ما

طراحی وب سایت

اطلاعات بیشتر

وب سایت شما، نقش مهمی در رشد کسب و کار شما ایفا می کند. که می تواند به راحتی درآمد ایجاد کند ، با ترغیب کاربران به خرید محصول شما یا تماس با تیم شما ، در حالی که شما بر سایر قسمت های کسب و کار خود متمرکز هستید! در اسمارتیز تک ، ما نیازهای خاص شما را درک می کنیم و سایتهای سفارشی با تمرکز بر حمایت از کاربران ایجاد

می کنیم و بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو  را به هوشمندترین و شیرین ترین روش دنبال می کنیم.

سئو

اطلاعات بیشتر

آمار بازاریابی موتورهای جستجو درسال 2020،به ما  نشان می دهد که  ” 81 درصد   مردم به صورت آنلاین محصول یا خدماتی که مورد نظرشان هست را جستجو می کنند”. بهینه سازی موتورهای جستجو  هنر و علمی است که باعث می شود صفحات در موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه بالاتری کسب کنند.
داشتن رتبه بالاتر در موتورهای جستجو باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود.

اسمارتیز تک می داندچگونه این امر را محقق کند و به شما کمک می کند تا نحوه مدیریت آن را بهتر بشناسید.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات بیشتر
رسانه های اجتماعی اعتماد ساز و مقرون به صرفه ترین روش بازاریابی دیجیتال است. که می تواند ارتباط مستقیم با مشتریان شما ایجاد کرده و مشتریان بالقوه را هدف قرار دهد. و به بازارها کمک می کند تا علایق ، انتظارات مشتری خود را بشناسند و مراحل بعدی خود را طراحی کنند. تمامی بسترهای شبکه اجتماعی برای همه تجارت ها مناسب نیستند. ما به شما کمک می کنیم تا موثرترین را پیدا کرده و حضور خود را در رسانه های اجتماعی افزایش دهید.

گرافیست

اطلاعات بیشتر

اگر نگاهی به اطراف بیندازید ، می توانید هر چیزی را در اطراف خود ببینید که می تواند تا حدودی به طراحی گرافیک مربوط باشد. طراحی گرافیکی طراحی ارتباطات است. وب سایت ها ، دفاتر ، محصولات ، رسانه ها ، روزنامه ها ، تبلیغات و رسانه های اجتماعی تنها نمونه هایی از استفاده از طراحی گرافیک در زندگی ما هستند.

l

تامین محتوا

اطلاعات بیشتر

احتمالاً آنچه بیل گیتس در سال 1996 گفت شنیده اید. او معتقده که محتوا پادشاه است. امروزه ما  مطمئن هستیم که بدون ایجاد محتوای مناسب برای کسب و کار شما ، هیچ گونه بازاریابی دیجیتالی وجود نخواهد داشت.

Reviews

تجربه مشتریان ما

تیم اسمارتیزتک، دارای انرژی عالی همراه با تخصص و انعطاف پذیری است. در ابتدا ، ما واقعاً نمی دانستیم که برای وب سایت خود چه می خواهیم ، آنها نیازهای ما را تجزیه و تحلیل کردند و با حوصله وب سایت ما را با همه تغییراتی که در این فرآیند ایجاد کردیم طراحی کردند

صادق مدرس

مدیر عامل تهویه آسمان

تیم اسمارتیز تک، بلافاصله دیدگاه من را درک کرد. به عنوان یک هنرمند ، یافتن تیمی که جزئیات مهم برای شما را درک کند بسیار دشوار است. آنها هنرمندان توسعه دهنده هستند

امیر نقوی

هنرمند

شفق یک فضای همکاری و شتاب دهنده است. زمانی که با تیم اسمارتیز تک ملاقات کردیم ،تنها یک مفهوم کلی از مجوعه شفق به تیم توضیح دادیم.تیم اسمارتیز تک ، علاوه بر طراحی وب سایت و جمع آوری مطالب، برندینگ  شفق را نیز برای ما توسعه دادند.

آقای گودرزی

مدیر بازاریابی شفق

مل ماگ با ایده نقاشی لیوان و سرامیک شروع کرد. من هرگز فکر نمی کردم که می تواند به یک کسب و کار قوی تبدیل شود. تیم اسمارتیزتک به من کمک کرد تا در اینستاگرام دیده شوم و محتوای زیبا مانند عکس و زمینه را ایجاد کردم.

ملینا طاهری

هنرمند و صاحب برند مل ماگ

ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم!

دفتر

استانبول : بشیکتاش کناکلار مجتمع حقوقدان بلوک A4

تهران: انقلاب سعدی شمالی پلاک ۳ ط۱ واحد ۳

 

ساعت

ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸

تماس بگیرید

۰۹۱۹۶۰۶۸۲۸۹ فروش

۰۹۱۲۲۹۰۲۵۲۳ پشتیبانی

 

Smarties Tech
Hello,
Click and chat with us on WhatsApp
We are here to help!